UE

Blaty BiuroStyl

 • Blaty kuchenne firmy BiuroStyl

  Blaty kuchenne firmy BiuroStyl

Blaty, które oferujemy wykonane są w technologii postforming (formowania wtórnego polegającego na przyklejeniu laminatu dekoracyjnego najpierw do płaskiej powierzchni roboczej, której krawędź została uprzednio obrobiona na żądany profil, a następnie na zawijaniu i przyklejeniu laminatu wokół tej zaokrąglonej krawędzi.)

Dekoracyjna warstwa zewnętrzna blatów nasycona jest żywicami na bazie melaminy, co zapewnia dużą odporność na ścieranie, uderzenia, wysoką temperaturę oraz odbarwienia.

Tylna krawędź wykończona jest obrzeżem melaminowym, dolna powierzchnia pokryta jest specjalnym trójwarstwowym materiałem przeciwprężnym, a miejsce zetknięcia z laminatem zabezpieczone jest spoiną z kleju poliuretanowego.

Oferowane przez nas blaty mają grubość 28 mm i 38 mm, długość 3050, 3600, 3660 i 4200 mm - dostępne długości zależą od wzoru laminatu.

Standardowa szerokość blatów to 600 mm, dostępne są także szerokości 800mm oraz 1200mm.

 • Wykaz kolorów

  Zapraszamy do obejrzenia kolekcji oferowanych przez nas laminatów dekoracyjnych. Przedstawiamy sześć próbników, w tym tabelaryczny wykaz...

  więcej »
 • Kontakt

  Jeśli mają Państwo jakieś sugestie czy wątpliwości, gorąco zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na różnego rodzaju pytania...

  więcej »