UE

Blaty BiuroStyl

Blaty kuchenne Biuro Styl produkowane są w technologii postforming. Głównym atutem oferty jest bogata kolorystyka, atrakcyjne wzornictwo i trwałość produktu. Oferta naszych blatów podzielona jest na różne grupy kolorystyczne, co gwarantuje idealne dopasowanie do estetyki każdego wnętrza.

Struktury powierzchni specjalnie dobrane do dekorów oraz różne warianty wykończenia krawędzi dają duże możliwości aranżacyjne. Dekoracyjna warstwa zewnętrzna zapewnia odporność na ścieranie, uderzenia i odbarwienia. Jako producent gwarantujemy solidność i precyzję wykonania.

Blaty stwarzają szerokie możliwości zastosowania zarówno w przestrzeniach prywatnych jak i w miejscach użyteczności publicznej.

cechy1.png

 

Oferowane przez nas blaty mają grubość 28 mm i 38 mm, długość 3050, 3600, 3660 i 4200 mm - dostępne długości zależą od wzoru laminatu.

Standardowa szerokość blatów to 600 mm, dostępne są także szerokości 800mm oraz 1200mm.

 

rodzaje zaobleń:

zaoblenia-ok_wynikwebp.png

  • Wykaz kolorów

    Zapraszamy do obejrzenia kolekcji oferowanych przez nas laminatów dekoracyjnych. Przedstawiamy sześć próbników, w tym tabelaryczny wykaz...

    więcej »
  • Kontakt

    Jeśli mają Państwo jakieś sugestie czy wątpliwości, gorąco zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na różnego rodzaju pytania...

    więcej »